23 Ağustos 2012 Perşembe

daha kaç mehmet gerek!..artık yeterrrrrrr

artık hiç bir şeyin tadı yok!..bayram havası mı? bayram coşkusu mu? tıkpı!..bir hastanın haşlama ,yağsız tuzsuz perhiz yemeği gibi.... bana bayramlar hep bu havada..birde bu bayram ortalığı kan gölüne çevirenlere bayramı zehir edenlere   LANET OLSUN...
yetmedi mi? daha kaç mehmetçiğin ölmesi gerek? daha kaç ana,babanın ciğerinin yanması ,daha kaç evladın yetim kalması gerek??
ortalık kan gölüne dönmüş..ordu mu?? o zaten ergenekon davasıyla bitmiş? medya mı?? o zaten yanlı ,satılmış olayı kısa geçirtirip abuk subuk yayınlar yayımladılar..yargı mı? yandaş hakimler,savcılar tarafından oda bitmiş..


parti yönetiminden bağımsız bildiri yazıp okudular diye vekillerimizi disipline vermeye kalkan
 soros bey pardon (kemal bey) pkk'lı , bölücü, kürtçü, ırkçı, faşist teröristler için ''halk savaşcıları kardeşlerimiz''diyebilen 
ATATÜRK ve chp düşmanı hüseyin aygün'ün  
istifasını neden istemiyorsunuz? neden ihraç istem ile disipline vermiyorsunuz?
aynı fikirleri paylaştığınızdan mı kaynaklanıyor acaba? o halde hiç vakit kaybetmeden olduğunuz yere gidiniz..bizler chp'mizi istiyoruz..
içinde bulunduğumuz durum tam bir kaos!..istenilen noktaya gelmek üzereler..partilerde birbirlerinden farkları yok hepsi amerikan uşakları..

güzel ülkemi bu kaos ortamına getiren vatan hainlerinin,işbirlikçilerinin ,görevini yapmayanların mualefette olup mualefet yapmayanların allah belalarını versin..2 yorum:

 1. Merhabalar,

  Terör şiddetini artırdığı 2003 yılından beri, her şehid benim bağrımdan kopmuştur, o şehidlerin ateşleri benim yüreğimi dağlamıştır. Yüreğim yana yana kül olmuştur. Küllerinden yeniden doğmuştur ve hala yanmaya da devam etmektedir, bu gidişle yanmaya da devam edecektir. İşte bu ülkede yaşayan ve ülkesini seven, birliğini, dirliğini isteyen herkes böyledir.

  Hepimizin arzusu, terörün bir an evvel bitmesi ve ülkemizin tekrar huzurlu ve istikrarlı günlerine yeniden kavuşmasıdır.

  Ne siyaset, ne de ortadoğu uzmanı değiliz, ama görünen köy de kılavuz istemiyor. Önce Cenab-ı Mevla'ya sonra da iktidardaki yöneticilere emanet ettiğimiz bu güzel ülkemiz ve onun güzel insanları için samimi bir şekilde gerekeni yapacaklarından emin olmak ve onlara güvenmek zorundayız, çünkü şu anda başka alternatifimiz yoktur.

  Selam ve dualarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. recep bey;inanın bende aynı duygular içindeyim.ölümün her türlüsü zor.lakin gencecik bedenlerin toprak olması anne ve babanın o acısı tarif edilemez ki..ikdidarda olan yöneticiler?? kimi tatilde,kimi tek başına sinama kapatıyor vs vs emanet ettiklerimiz burnunun ucunu göremiyor.kime güveneceğiz ki!..

   Sil

yorumlar: yalnız olmadığını bilmektir..değerlidir önemlidir.beni yalnız bırakmazsınız değil mi?

Haberler Haberler
Bumerang - Yazarkafe