3 Ocak 2014 Cuma

kışın örgü iyidir terapi niyetine...Ozan bebek için dua edermisiniz!..

Yarım kalan ipleri değerlendireyim dedim.Neşeli patiklerimi pek sevdim lakin,şapka yaparken elimde çok tatlı bir mavi vardı onunla başladım sayı aynı ama,soba kapağı kadar kocaman oldu söktüm.Sarı iple sayı yine aynı buda biraz küçük oldu oğluşumun kafasına sökmedim.Yine gidecek bir yer bulur hediye olarak gider dursun kenarda diye kaldırdım.Conversleri ben yapmadım Gülem zuzum oğluşumun teyze yarısı♥(ˆ◡ˆ)♥ kızcağızın ağzından bir kere kaçtı ya teyze yarısı hemen bizim dilimizde her daim..Çok yakıştı oğluma hastaydı oğlum 38.4 ateşle yandı yavrum şimdi iyiyiz çok şükür.


 Blogu olmayan ama beni sürekli takip eden okuyan sıkı bir takipçim varmış.Yavru kedilerimle ilgili sıkıntılı postu yazdığımda mail aldım uzun, uzun dertleştik. Onun da kedileri olduğunu ve üstelik hamile olduğunu yazmıştı.Oğluma çok şık yazlık bir battaniye ve bir kaç birşey yolladı sağolsun.Bende el emeği yapayım dedim erkek bekliyor lakin ,ismi netleşmemişti ismi netleşince badi ve kapı süsü yapıp yolladım.Yurtiçi kargo ki daha önce sıkıntı yaşadım İzmir'e gönderdiğim koli kayboldu mehmet xxxx adında birine teslim edilmiş müdürlüktü,İstanbul'du telefondu derken tam 1 hafta sonra kolim bulundu ve ablam gidip aldı. Bu seferde adresi yanlış yazmışlar allahım pırnallı yerine pınarlı rezillik diz boyu.Neyse adresi düzeltirip acıbadem şubesine aktarılmasını sağladım.Mail attım eline ulaşınca beni bilgilendrirmisin diye... Aldığım mail beni bir hayli üzdü. Hayır anne olduğum için değil ben anne olmadan öncede çocuklara karşı hassastım anne olunca daha bi fazla arttı..


Cerrahpaşa'da yatıyormuşlar çok hastaymış kuzucuk CMV virüsü varmış. bana ''ne olur dua et Ozan'ıma senin gönderdiğin kapı süsünü odasına asayım anlatayım ona bilsin ,anlasın''demiş akşam yemeğine oturacaktık iştahım kaçtı daha maili okurken koptum. Ne kadar üzüldüm anlatamam Sizlerde dua edin Ozan için olur mu..
8 yorum:

 1. Allah şifa versin dualarım bebek için Rabbim tüm darda olanlara edalar Hasta olanlar şifalar versin Rabbim üzerimizden merhametini eksik etmesin Hayırlı cumalar.

  YanıtlaSil
 2. Örgüler çok şiin olmuş Funda7cım..Ozan bebeğede çok geçmiş olsun,Rabbim tez zamanda sağlığına kavuşmayı nasip etsin..

  YanıtlaSil
 3. Dua etmez olurmuyum hiç. Hastalığın her türlüsü kötü, ama çocuk olunca katlanması daha zor geliyor insana.
  Çabucak iyileşir inşallah Ozan bebek.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. inşallah arkadaşım güzel haberlerini alırım

   Sil
 4. elişiler çok güzel, Allah acil şifalar versin minik Ozan'a da

  YanıtlaSil

yorumlar: yalnız olmadığını bilmektir..değerlidir önemlidir.beni yalnız bırakmazsınız değil mi?

Haberler Haberler
Bumerang - Yazarkafe