4 Haziran 2012 Pazartesi

Dünyanın En Sessiz Süpürgesi Rowenta ile Tanışın!
Elektrikli ev aletlerinin güvenilir markası Rowenta yine bir ilke imza atmış. Silence Force Extreme adını verdiği süpürge serisinde güç ve sessizliği bir arada sunmuş. Çıt çıkarmadan çalışırken evimizi dip köşe temizleyen Rowenta ile temizlikte yeni bir döneme adım atıyoruz.

Rowenta Silence Force Extreme dünyanın en sessiz süpürgesi! Düğmesine bastığınızda çalıştığı neredeyse anlamıyorsunuz. Bu sessizliğinin yanında üstün bir temizleme gücüne de sahip.

Torbalı ve torbasız olarak iki ayrı kategoride ve topam 8 farklı renkten oluşan bu süpürgeler gerçekten şahane! Torbasız olanı Çoklu Siklon Teknolojisi sayesinde saatte 300 km hızla tozları süpürgenin içerisine alıyormuş. Aynı zamanda, emiş performansını kaybetmeden evi süpürmek artık çok daha zahmetsiz ve kolay.

Buradan Rowenta Silence Force Extreme’in nasıl çalıştığını izleyebilirsiniz

Rowenta

:

Rowenta elektriğin zamlandığı günümüzde bizleri düşünmüş ve enerji tüketimi %50 azaltılmış. Tasarım ve renk olarak da hayran kalacağınız bir Rowenta mutlaka vardır. Ben mesela mor olanına bayıldım!

Ayrıca diğer aksesuarları da kullanım konforunu artırmak için özel olarak tasarlanmış, evde hayatınızı gerçekten de çok kolaylaştırıyor. Koltukların altını temizlerken öyle yerlere yatmanıza veya eğilmenize gerek kalmıyor.

Kısacası, evinize sessiz bir güç arıyorsanız, aşağıdaki linke bakmadan geçmeyin derim.

http://www.rowentasupurge.com

Bir bumads advertorial içeriğidir.

1 yorum:

 1. Merhabalar,

  Birçok alternatifin sunulduğu günümüz elektrikli ev aletleri piyasasından, insan hangi marka ve modeli alacağına bir türlü karar verememektedir.

  Evlerimizde kullandığımız ve memnun olduğumuz bu tür aletlerin bloglarımızda memnuniyetimizden bahsederek tanıtımını yapmak bence çok isabetli bir seçim. Belki bazı bloggerler marka reklamı yapılıyor diye bundan hoşlanmayabilir.

  Aynı şekilde memnun kalınmayan aletler içinde fikir ve görüşlerin bildirilmesinde de fayda var. Neden derseniz? Belki aynı aleti ya da cihazı almaya karar vermiş bir blogger arkadaşımızın daha aynı hataya düşmesini önlemiş oluruz.

  Bence çok keyifli ve güzel bir tanıtımdı. Kaleminize ve emeğinize sağlıklar dilerim.

  Selam ve dua ile.

  YanıtlaSil

yorumlar: yalnız olmadığını bilmektir..değerlidir önemlidir.beni yalnız bırakmazsınız değil mi?

Haberler Haberler
Bumerang - Yazarkafe