13 Aralık 2011 Salı

ŞAKA DEĞİL HAYDE KOLTUK YAPIYORUZZ!...

ben yazdan bu yana çok şey yaptım aslında.. yollluk ördüm ,halımı bitirdim,blore aşkoşa kazak örmüş ama kollarını yapamamıştım onu bitirdim,kutu kapladım ,kalp kutular ve çerçeve yaptım,ayna süsledim,broşlar ,bileklikler bir kaç takı,dolap içi düzenleyici  ve çekmece düzenleyici yaptım,taçlar gece lambası ,abajuru yeniledim..biblo boyadım,babet yeniledim ojeyle boyadım,çanta yaptım,lavanta keseleri yaptım.lakin ardın ardına verilen şehit haberleri ardından van depremi olunca yayınlamak gelmedi içimden.analar ,babalar,eşler çocuklar ağlarken,çoluk çocuk buz gibi havada dışarda kalırken onların yaşadığı korku varken yayınlamak bir yana yazmak dahi gelmedi içimden:((fotoğraf makinam bozuldu daha doğrusu şarj yapmıyordu biz şarj aletini ısırdık,cımbızla açtık :))) artık servis dışı oldu :)) yiğenim ferhat gelince gülem zuzuma doğum gününde annesi tarafından hediye alınan nikon makinayı daha kullanmadan nerden şarj oluyor onu bile bilmiyor:)) bana getirdi kuzum.2 aydır makina bende. bizdeki sevgi ,dostluk böyle işte tarifi mümkün olmayan.herşeyi fotolayıp vereyim artık..

bugün nette dolaşırken enteresan şeylere rastladım dudağım uçukladı abowwww didim funda sen anca incik boncuklan uğraş:))) bak adamlar aşmış kendilerini aşmışşş pes dedim takdirde ettim haa hiç üşenmemişler evlerini komple düzenlemişler eşya satın almadan kasalardan ,şifonyer ve buna benzer çekmecelerden,kumaştan dikmişler raf yapmışlar..en garip gelen bir iki tanesini yayınlayım belki yapan olur:)
BURADA
buna bayıldım bayıldım.bu aparatları nirdan bulsakda yapsakkk
BURADA bu şekilde yan yatacak şekilde yapıp banyo dolabı rafı ,sebzelik,hobi malzemeleri kutuları,ve daha bir çok şekilde organize edilmiş.
bunu feyzbukktan buldum linki yok.ama dehşett değilmi. tabisi çocuklar için idael bizim gibi  balık etli insanlar oturamaz:))
daha çok şey var onlarıda sonra paylaşırımm...


6 yorum:

 1. Bir çırpıda anlatan Fındığım çok özledim seni. Bu işleri yapan o güzel ellerini öperim ben senin..
  Burada olsaydınız akşam yemeği için Yımırta hanıma çekirge vardı mutfakta :P

  YanıtlaSil
 2. ay ne güzel şey bunlar bayıldım bizde yapsak valla süperlerrr

  YanıtlaSil
 3. :))) çekirge sevmiyo benim kızım

  YanıtlaSil
 4. melissa vala ben cupcake standını yapmak istiyom..

  YanıtlaSil
 5. Yaptıklrını ard arda paylaş canım...Gerçekten ne çok iş yapmışsın.Koltuğa gelince aslında Şanslıya bir koltuk istiyorum ben...Biraz inceleyeyim...
  Sevgiler:)

  YanıtlaSil
 6. gönülüm çelenim yayınlıcam resimlerini çekersem:)) yaparsın sen yaparsn

  YanıtlaSil

yorumlar: yalnız olmadığını bilmektir..değerlidir önemlidir.beni yalnız bırakmazsınız değil mi?

Haberler Haberler
Bumerang - Yazarkafe