14 Eylül 2011 Çarşamba

ROMANTİK ,KOMEDİ DRAM FİLM TAVSİYESİ İSTİREM:))

elektronik eşyalar konusunda hiç şanlı değiliz hiç.garantisi biten hopss sırayla bozulma yarışına giriyor.bu sefer garantisi bitmeden bozulan bir fotoğraf makinam var lakinn!..antalya'da teknik servis yok?? kendim kargoyla belirtilen adrese göndermek zorundayım işmi şimdi bu aman..neyse sabahın ilerleyen saatlerinde ben hala uyumamış olmakla beraber bu durumun ne zamana kadar böyle süreceğinden endişeliyim açıkçası bi dr gitmek şart oldu..


okurkende izlerkende çok keyif aldığım kitap ve diziler var.onları paylaşmak istedim..
pasaklı tanrıça: aslında konusu saçma hemde oldukça mantıklı gelmiyor insana hadi be ordan diyorsun ama elindende bırakamıyorsun.sen koskoca avukat küçük bir hata yap sonra gerçeklerle yüzleşme kaç git hizmetçi ol olacak iş değil:)) 
yüregim seni çok sevdi: imkansız bir aşk..neden?? ailelerin bizim aileye yakışmaz, bize uymaz klasiği yüzünden.ve sonunda mutsuz evliliklerini yapan gençler:( kızıyorum burda ki karakterlere hem aslı'ya hem murat'a ama benim kızmamla ya da söylenmemle olmuyor işte:))

bugün yarın diyerek geçiştirdiğim sonrasında kendime neden izlemedin diye kızdığım bir film.
oyunculuk mükemmel zihinsel bir babanın evladını geri alabilmek için verdiği mücadele.sevginin her halini taa derinlerde hissettiğiniz duygusal bir film.

katıla katıla gülmüyorsunuz belki ama sıkılmadan keyif alarak izlediğim adam sandler ve jennifer aniston birleşince tadından yinmez bu kadını seviyorum:))

komedi ,romantik diye başlayan filmin seyri bir anda değişiyor.güldüren ,ağlatan ama dramı ele alan bir film olmuş.konu klasik aslında bana incir reçelini çağrıştırdı ama burada oyuncuların performansı ,konunun işlenişi ve oyuncu kadrosu ve kate hudson başka söze gerek varmı:)


1 yorum:

  1. chick flick movie :)

    a little bit of heaveni geçen gün izledim. oldukça da hoşuma gitti. insanı sıkmıyor.

    YanıtlaSil

yorumlar: yalnız olmadığını bilmektir..değerlidir önemlidir.beni yalnız bırakmazsınız değil mi?

Haberler Haberler
Bumerang - Yazarkafe